В Острозькій Академії Відкрито Виставку Леоніда Ковриги

Спочатку працівники відділу вчилися реставрації графічних творів у спеціалістів цієї справи з Москви і Санкт-Петербурга. Нині художники-реставратори вищої кваліфікаційної категорії, О.О. Корвацька та Г.С. Яценко тоді стажувалися у Всеросійському по ссылке художньому науково-реставраційному центрі імені академіка І.Е. Грабаря та Державному Ермітажі. Отримані знання вони передали своїм українським колегам, тим самим забезпечивши спадковість традиції реставрації графіки.

художник-реставратор

“Red Horse”. Міжнародна виставка. Харків, галерея “Маестро” 14 лютого-28 лютого 2007 р. Щомісяця кожна компанія має можливість безкоштовно розміщувати одну вакансію. Викладання у дитячих спеціалізованих художніх навчальних закладах та навчальних закладах 2, 3, 4 рівнів акредитації. Сайт закритий для проведення технічного обслуговування.

Відділ Археології Та Реставрації

За роки діяльності співробітники відділу реставрували багато визначних художніх творів. Серед них – роботи З.Є. Серебрякової, І.І. Шишкіна, І.К. Айвазовського, А.П.

Нагорода За Збереження Культури

Удосконалюються методики роботи. Кафедра плідно співпрацює з музеями, храмами і монастирями в Україні, а також поза її межами. Одним з напрямків роботи кафедри є надання послуг з реставрації (на некомерційній основі) приватним особам, що передають живописні твори для навчання студентів практичної реставрації.