Найбільший Винний Фестиваль України «червене Вино 2022» Офіційно Відкрито

Це легке вино з ароматом полуниці, малини та цитрусовими нотками гарно поєднується з червоною рибою, морепродуктами, м’якими сирами та салатами. Під звуки трембіт вівчарів проводжають на полонину. Обов’язково запалюють традиційну вівчарську ватру — цей магічний вогонь покликаний відлякувати від отар усіляку звірину і злих духів та додавати ватажникам тепла і затишку.

  • Фестиваль приділяє велику увагу культурі споживання вина, адже організатори дбають про скляні келихи з атрибутикою свята замість пластикового посуду.
  • Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт.
  • Велику цікавість у відвідувачів викликають містична феєрія “Нічні янголи”, театралізовані екскурсії “Крізь віки” та “Легенди замку Любарта”.
  • Ознайомлення з сакральною пам’яткою України – найстарішим діючим храмом 11 ст.Горянська ротонда– оспівана в легендах, оповита таємницями, досі викликає багато запитань щодо свого походження.

В середині липня на шматочок Лемківщини повертається життя, з його власною, неповторною атмосферою. На імпровізованій сцені під відкритим небом звучать вітальні промови та відбувається надзвичайно колоритний концерт митців, які виконують твори лемківської спадщини. Також проводяться майстер-класи з виготовлення ляльок та художньої вишивки, розгортається виставка декоративно-прикладного мистецтва, відбуваються розважальні програми для дітей. Kyiv Food and Wine — найбільший винно-гастрономічний фестиваль України, що проводиться вже понад 6 років. Це — перший фестиваль вина в Україні, який представляє принципово нове українське виноробство, популяризує найкращі українські вина і формує винну культуру країни. Kyiv Food and Wine – найбільший винно-гастрономічний фестиваль України, який проводиться вже понад 6 років.

Салон Вин Wine & Spirits Ukraine 2020: Буде Гаряче

Крім тематики фестиваль отримає нову локацію проведення, переїхавши на столичний ВДНГ. «Моя місія — популяризувати винний спосіб життя, такий way of life, і популяризувати вина українського виробництва, тому що в Україні є все, щоб робити якісні хороші вина. І я вірю, що завдяки цим зусиллям сформується в першу чергу в Україні сприятливе ставлення до українських вин. https://umanfest.com.ua/ Тому що дуже прикро бачити, як системно розвивається дешевий, часто низькоякісний імпорт ціною хороших українських вин, тільки тому, що це імпорт. Цей комплекс меншовартості нам треба подолати», — розповів винороб Едуард Городецький. Щоб відчути дух того часу, побачити на власні очі запеклі бої лицарів та скуштувати смачні традиційні страви зовсім не потрібно винаходити машину часу.

фестивалі вина в україні

Наймасштабніший в Україні історичний фестиваль “Середньовічний Хотин” об’єднує любителів історичної реконструкції з України, Росії, Білорусії, Молдови і Татарстану. Традиційно на початку травня Ужгород запрошує мешканців та гостей Закарпаття скуштувати натурального вина та меду на фестивалі “Сонячний напій”. Природа дарує нам гірські хребти, річкові каньйони, моря, озера, степи і навіть пустелі. Клімат від континентального до субтропічного тішить помірними температурами, вітрами та опадами. Археологія може похвалитися знахідками, старішими за Єгипетські піраміди. Архітектура вражає кількістю замків, фортець, храмів різних релігійних течій, дерев’яними церквами, старовинними будівлями, кварталами та цілими площами міст.

Найкращі Санаторії Закарпаття

Святковою колядою у виконанні Закарпатського народного хору розпочали відкриття 27 винного фестивалю «Червене вино». Традиційно, з початком фестивалю гостей привітав Мукачівський міський голова Андрій Балога. «Протягом декількох днів ви зможете насолодитися якісним закарпатським вином, наливками, смачною закарпатською кухнею та атмосферою свята».